Darovaná básnička - aneb poděkování Annie*3

8. července 2016 v 20:28 | Vee |  Při pátku

Dnešní článek PŘI PÁTKU bude věnován Annie, kdy mě opravdu zaskočila a potěšila. Měla jsem od Annie déle slíbenou báseň, která měla být věnována kávě.
Shodou okolností, jsem seděla v mé oblíbené kavárně, kde jsem popíjela Ice Mocha. Nejen, že pro mě a přítele měly slečny, které zde pracují překvapení, ale i Annie. Překvapení bylo takové, že nám na věrnostní kartičku nabili 300 kč, za to, že do knihy návštev přítel nachystá milé překvapení nejen čtenářům té knihy, ale i zaměstnankyním. Tenhle příběh až jindy :) Zaserfuju na Annin blog, kde měla báseň už být. A ejhle! Byla tam, a musím říct, že při jejím čtením mi zůstala pusa dokořán. Opravdu jsem byla mile zaskočena. No posuďte sami:
Do sladké chuti té jemné krásy
Vpíjím svoje pocity
Ta vůně hladí moje vlasy
A duši v kusy rozbity
Na jazyku pálí jak kdysi Tvá ústa
Zůstala jsem prázdná, uzamčená, pustá
Je sladká, voní domovem
Ona je mým příkrovem
Lžičkou čeřím hladinu v šálku
A myšlenky překonají každou dálku
Lidi přišli a ztratili se
Jen ona se mnou už roky dýše
Už sedlina na dně chladne
A já dívám se z okna kradmě
Letní ráno červencové
Jeden jak druhý jsou mí dnové
A každý ráno je dvě lžičky kávy
K ní noviny a z rádia zprávy
Annie
Ještě jednou ti moc děkuji, Annie. Opravdu mě mile potěšila!:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Philipjef Philipjef | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 17:03 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/que-penser-du-cialis-generique/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/que-penser-du-cialis-generique/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama