Pes je nejlepším přítelem člověka !

11. června 2016 v 14:20 | Vee |  Příběhy

Pes je nejlepším přítelem člověka!!


Předem, než Vám příběh, který se stal před pár hodinami, bych se chtěla omluvit za neaktivitu. Měla jsem k tomu velice vážné zdravotní i osobní důvody..

Jsem velkým odpůrcem lidí, kteří neumějí se o své mazlíčky dobře starat, nedávají jim potřebnou lásku nebo je nedejbože týrání. Na tyhle typy lidí jsem vysazena a nenávidím je. Dneškem se mi tito lidé zhnusili ještě víc než byli.
Včera jsem byla s pár kamarády, přítelem a sestrou v Ostravě, v kině, kdy dávali Warcraft. Mimichodem byla to má hradětství, takže jsem neodolala a prostě jsem ten film vidět musela. Vzhledem k našemu pozdějšímu příjezdu jsem přespala u přítele.
Další den. Každý víkend trávím u babičky. Byla jse domluvená tak, že půjdu od přítele k babičce na oběd a on me doprovodí.Nastala chvíle, kdy jsme nebyli daleko od baráku. Směrem, kde babička bydlí se nachází malý lesík. Hned u vchodu do něj je lavičky, u které je koš. Jenže u toho koše byl přivázaný pejsek. Nevypadal jako dospělý pes, ale jako štěně. Jeho pán nikde. Opodál nikdo nebyl. Byl tam sám. Neodolala jsem a šla k němu. Nejdříve opatrně kvůli bezpečnosti, ale jakmile mě spatřil, měl v očích radost, která jiskřila radostí, že "Konečně mě někdo našel!" Rozběhl se a začal vrtět ocasem a skákat. S přítelem jsme chvíli počkali zda se někdo pro něj nevrátí, ale marně. Zavolali jsme na policii a nahlásili nález pejska. Do příchodu policie jsem si se psem hrála, komunikovala s ním, uklidňovala ho. Po příjezdu policie a vyjasnění si situace jsme museli odejít, kdy si pejska odváželi do útulku. Za těch pár minut, které jsem s pejskem strávila jsem věděla, že chci zůstat a ním a vzít si ho domů. Nemohla jsem kvůli rodičům. Rozloučila jsem se a musela odejít.. Při odchodu jsem byla hodně na měko a do slz nebylo daleko. Přítel byl se mnou a držel me za ruku, což mi hodně pomohlo, jinak bych od psa opravdu neodešla. Slza ale i přesto stekla při pomyšlení na ty lidi, kteří se takhle chovají a nemají ke svým zvířatům úctu. Nechápu takové lidi. Při těchto situací umím docela dost chytat nervy a snadno se rozčílím, ale tady to psát nebudu, nebylo by to slušné..
Doufám, ze si v útulku najde rodinu a postarají se o ni (pejsek byl fenka) tak dobře, jak to nejlépe půjde. Kdyby bylo po mém a ne po mých rodičích, vzala bych si ji k sobě domů a uz nikdy bych nedovolila, aby se ji něco stalo..

Někteří lidé by se opravdu měli nad sebou zamyslet. A ty zlatíčko, budu na tebe myslet, doufám že se uz budeš mit dobře!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama