Duben 2016

Dětství aneb 7 years old

3. dubna 2016 v 20:14 | Vee |  My life in songs

Dětství aneb 7 years old


Nová rubrika!:) A myslím, že tahle bude velmi obsáhlejší než kterákoli jiná. Je to tím, že tohle téma je pro mě asi to nejdůležitější.
Miluju písničky, ve kterých se najdu. Jedu v autobuse a dívám se kolem mě, jak okolí plyne a mizí mi pomalu z dohledu. Je to čas, kdy se mohu podívat do sebe sama. Najít sama sebe. Najít řešení na mé problémy. Přemýšlet. Být svým způsobem sama. Jen já sama se sebou. NIkdo jiný v ten moment se mnou není.

Našla jsem písničku ohledně dětství. Já osobně krásné dětství neměla, páč se mi rozvedli rodiče. Tátu jsem neviděla něco přes 12 let. V dětství jsem ztratila strejdu, maminčinýh bráchu. Před čtyřmi dny bylo jeho výročí.
Písnička je pro mě velmi silná. Kluk, který měl tátu a maminku, která ho vedla k tomu, co si přeje a aby si své sny splnil. A tomu se taky tak stalo..
Když do písničky zahrnu to, jaká je dnešní doba, jaké jsou dnešní děti, chce se mi brečet. Už nikdy nezažijou dětství, jaké jsme měli my, tedy naše generace. Raději sedí u počítače, místo toho, aby šly ven si hledat přátele. Jak řeknou svým dětem své zážitky s kamarády, které zná jen přes internet? To svým dětem budou říkat, jakou situaci zažily v počítačové hře místo toho, aby řekly, že se třeba s kamarády ztratily v lese nebo nějaký fakt dobrodužný zážitek? Hmm. Je to smutné. A doufám, že se to zpraví, ikdyž silně pochybuji.