Temnota ve světle

23. března 2016 v 22:06 | *Vee |  Téma týdne
Temnota ve světle

Tak jsem si všimla, že již po delší dobu nebyl článek k týdennímu tématu. Není to tím, že bych na to nějak kašlala, ale minulá týdenní témata mě moc nezaujala.
Předem se chci omluvit za případné chyby v článku, píšu na telefonu a přece jenom se lépe píšou články na notebooku :))

Momentálně sedím ve vestibulu, ve volnočasovém zařízení, kde pravidelně míváme se školou tělocvik, jako každou středu. Ano necvičím. Necvičím, protože jsem teď dva dny měla střevní potíže. Vzhledem k tomu, že venku je zataženo a sluníčko nesvítí, do oken tedy neproudí jarní paprsky, které mi vždy zvednou náladu. Je tady tma.
V poslední době jsem na seb vypozorovala to, že jakmile přes den není sluníčko, ale je zataženo, prší, sněží nebo jsou bouřky, nemám náladu na nic. Ráno se mi nechce vstávat a nejraději bych zůstala doma v posteli, a šla až někam odpoledne, třeba i na mé oblíbené cappucino do mé oblíbené kavárny :)


Občas se ptám.. Co občas.. Pořád se sama sebe ptám, proč jsou na světě lidi, kteří září temnotou, zlem a vším špatným, i když na ně září ten nejsilnější paprsek slunce. Proč chtějí být tak temni a zlí? Copak z toho nemají výčitky svědomí nebo je to tzv. "nežere"? Nevadí jim to? Neboli je ubližovat druhým?
Určitě každému z nás se stala situace, kdy jsme si mysleli, že člověk, který je pro něj na světě všechno a nikdy by nám neublížil,a stejně nám ublížil. Mě osobně se to stalo. Být s člověkem, kterého nadevše milujete téměř každý den m si nesundala růžové brýle dřív, než bylo tak pozdě? Proč jsem si nevšimla člověka, který byl mým nejlepším přítelem a mohlo z nás být něco víc uz dávno?
Nenávidím temnotu v těle lidí, kteří ji pouštějí napovrch jen tehdy, kdy se jim to nejvíc hodí. Nenávidím temnotu v lidském těle. Bojím se jí, mám z ní strach. Co když mi ublíží člověk, který je mi momentálně nejblíže? Mám strach věřit lidem. Mám strach z lidské temnosty natolik, že se bojím někomu svěřit. Bojím se si s někým povídat. V dnešní době můžete opravdu věřit málokomu, aniž by Vám bylo ublíženo.
Už se nechci potloukat se strachem z lidí. Od mala mám z nich strach, protože mé dětství nebylo takové, jaké by mělo být.
Myslím, že je na čase s tím něco dělat..

Tento článek jsem psala v době, kdy jsme tělovik měli. Ovšem končila hodina a nestihla jsem jej zveřejnit.

Vaše Vee.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama