Jaro!♥

24. března 2016 v 11:01 | Vee |  Mé oblíbené roční období♥
Dobré ráno! Konečně tady máme prázdniny! I když sice Velikoční, které ze srdce nenávidím, ale tohle mi říká, že nastává jaro♥
Mé dnešní probuzení mi vykouzlilo úsměv na tváři :) Pocit, který jsem při probuzení měla, mé tělo cítilo naposledy někdy koncem léta, kdy nás teplo opuštělo, sluníčko méně hřálo a začalo padat listí. Tedy zmínka toho, že vládu přebírá podzim.
V zimě mývám náladu typu, že nechce se mi z postele, nejraději bych zůstala doma. Úsměv na tváři je jen náhodný, vynucený nebo podmět toho, že mi něco řekne, že se mám usmívat. V zimě si připadám sama. Připadám si stísněná a terčem toho, aby mi někdo ublížil. Navíc mi bývá pořád zima, ikdyž mám svetr, na něm mikinu, zimní bundu/kabátek (které především miluju), tak mi je zima jak kdybych byla někde v Grónsku. Nevím jestli to je tím, že jsem celkem hubená, chudokrevná (mám málo červených krvinek, železa v krvni, slabou imunitu). Ale všechny toto starosti jdou dneškem stranou!
Jaro! Konečně můžu ráno vstávat s tím, že si udělám své milované cappucino, je mi jedno jestli jdu do školy, je volno, není volno nebo mě čeká náročný den. Mám dobrou náladu, kterou mi nikdo nezkazí :)
Miluju svého přítele. Po dnešním probuzení, kdy mi svítílo jarní sluníčko do tváře, mi dal vědět, že má dneska pro mě překvapení, takže se mám na co těšit. Začínám ho milovat čím dál tím víc. Jsme spolu půl roku a za těch šest měsíců jsem nikdy nepoznala pocit k člověku, jaký momentálně přetrvává.
Navíc mě v sobotu čeká oslava mých i sestřiných osmnáctin, které máme při vší smůle na Velikonoční pondělí. Ten den mají všichni kluci ke mě do 12ti hodin vstup zakázán. Velikonoce mi opravdu vadí. Ani nevím proč.
Jakmile uvidím venku létat racky, mám jaro. Je mi jedno, jestli je venku -1°C nebo prší. Vždycky si na sebe vezmu jarní oblečení a tenisky. Miluju pocit, kdy všechno začíná rozvétat, všechno kolem dostává barvy, stromy listí, tráva svou krásnou zelenou, z bláta se vynoří sněženky, bledule a petrklíče, a je všechno hned hezčí♥

Ale především chci popřát krásné svátky všem, které Velikonoce nebo neslaví. Mějtě se hezky! :)

Vaše Vee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama