Baví mne žít?

4. února 2016 v 20:38 | Vee |  Téma týdne

Baví mne žít?

Co je to život? Jak ho udělat takovým, jaký bych si ho přál/a? Tohle jsou otázky mnoha a mnoha lidí. Ovšem každý si na položené otázky hledá odpovědi jinak. Jak ji hledám já?
Občas si každý člověk připadá sám, ikdyž ve skutečnosti sám není. Má kolem sebe spoustu přátel a rodinu, ale i přesto se najdou chvíle, kdy člověk šťastný není. Říká si: "Má tohle všechno cenu?", "Baví mne žít"? a takové podobné otázky. I mě často přepadají tyhle nálady. Ale přesto se najde člověk, který Vás rozesměje. Který Vás má nadevšechno rád. Pro mě je moc vzácné mít takového člověka. Který Vám dodá chuť žít. Žít jen pro ty, které milujeme. Žít s těmi, se kterými nás žít baví. To lidé, na kterým nám záleží, dělá náš život krásnější. To, co máme rádi, dělá náš život krásnější.
Pro to mne baví žít. Protože mám kolem sebe lidi, pro které stojí za to žít!

Když tak přemýšlím tenhle článek trošku souvisí s tématem, který jsem na blogu již zveřejnila. Jednalo se o úvahu, která měla téma "Co je smyslem života?". Odkaz, kde si můžete článek o tématu přečíst zde : http://stastnavee.blog.cz/1601/uvaha-nad-smyslem-zivota

Vaše Vee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama