01 a.m.

9. února 2016 v 1:20 | Vee |  Pocity

01 a.m.

Pomalu odbyla jedna hodina ráno a já pořád ne a ne usnout. Momentálně jsem nemocná a něco kolem 6 odpoledne na mě přišla chuť na cappucino s karamelem, které je mimochodem mé nejoblibenější. Jenže v něm je samozřejmě kofein, takže né a né usnout. Ale nevadí, využiji to k dalšímu článku :)
V poslední době mě trápí jedna situace, kterou nemůžu nějakým způsobem uzavřít. Nevím jestli to je proto, protože na ni neznám odpověď, že mě trápí moc citů kolem ní nebo je to i proto, protože se s tím nedokážu smířit. Musela jsem se rozloučit s člověkem, se kterým jsem trávila tři roky, téměř každý den. Jenže v těch třech letech bylo neskutečně moc bolesti a už se to nedalo zvládnout. Takže z naší jedné společné cesty se staly dvě. Ale každá cesta vede úplně jinam. Nejsem si jistá, jestli jsem udělala správně, ale budu doufat, že ano. Každý den na něj myslím a doufám, že ho uvidím aspoň někde na protějším chodníku, potkám jej v obchodě a budu mu moct aspoň zamávat nebo mu říct "Ahoj.". V hlavě mám plno myšlenek, které jsou pro a proti. Jedna strana mi říká, že jsem se rozhodla správně, už mě nebude trápit, pro můj současný vztah je to jen dobře, budu mnohem šťastnější, nebudu se s nikým hádat a že už ho nikdy v životě nechci vidět. A ta druhá zase říká, že si jen a jen nalhávám to, že jsem to takhle chtěla, že mi chybí, chci ho znovu obejmout, říct mu, že ho mám ráda, chci ho vidět a jít s ním aspoň na kávu. Která strana opravdu říká, co cítím? Nemůžu se rozhodnout a ani přijít na to, co je vlastně správné.
Vždycky si najdu nějaký způsob jak toho člověka kontaktovat, i když podle všeho, jak se věci mají, bych to vlastně děla neměla. Jen já to nedokážu. Nedokážu ho po tom všem odstranit z mého života úplně. I když k němu nemám důvěru a ani nic, co by přátelství obsahovat mělo. Nedokážu pochopit proč ho mám tak moc ráda, i když všechno je špatně.
Pevně doufám, že odpověď na mé pocity najdu včas a že bude ta správná a tuhle situaci uzavřu.

Vaše Vee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama