Kdo je Vee?

19. ledna 2016 v 20:20 | Vee |  Veve

Kdo je Vee?

Kdo je Vee? Jsem to já, věčně uzavřená do svých myšlenek. Věčně si připadám sama, i když vlastně nejsem. Byla jsem věčně zklamaná, nešťastná a strašně pesimistická, ale jednou se to všechno změnilo :)

Jak jsem se stala šťastnou?

Víte, když jste věčně uzavření do sebe, správné to není. Je dobré mít nějaké své malé tajemství, ale zase je špatné všechno dusit v sobě. Každý máme jiný způsob vyjadřování špatných pocítů. Můj způsob je takový, že si najdu písničku k dané situaci, jak mi je a jak se cítím. Pouštím si ji kdykoli je čas. Nejlépe v autobuse. Miluju se koukat z okna na okolí jak plyne rychlostí. K tomu mi hraje písnička a dokážu se do myšlenek ponořit natolik, že ostatní cestující, hluk, zimu, teplo kolem sebe nevnímám. Možná to zní zvláštně, ale já to miluju. Někdo zase své city vyjadřuje kreslením, zpěvem, že se z toho vyspí a podobně. Kdysi jsem se neuměla smířit s tím, co se doopravdy stalo. Když se mnou skončil můj nejlepší kamarád a nevěděla jsem proč, tak jsem z toho byla doslova na dně. Neuměla jsem se z toho dostat. Neuměla jsem přemýšlet, nemohla jsem spát, nic. Takhle to šlo dnem za dnem. Ale jednou, jsem si řekla "STOP!". Snažila jsem s tím něco dělat. Navíc, říká se, že ten kdo Vás má opravdu rád, se jednoho dne vrátí. Změnila jsem se. Začínala jsem se radovat z maličkostí. více se usmívat, vážit si ještě více těch, koho jsem měla ráda, svět jsem mnímala takový, jaký doopravdy je. Odstranila jsem ze života ty, kteří mi za to opravdu nestály. Po dlouhé době jsem se cítila šťastná. Ale jednou.. Jednou jsem se stala ještě šťastnější. Dát se dohromady s člověkem, který Vás doopravdy miluje, chrání si Vás, duvěřuje Vám, je s Vámi, když to potřebujete. Upřímná láska člověku dodává ještě více štěstí, než si může přát.
Tohle jsem já. Sice je to takový malý náťuk toho jak jsem se šťastnou stala, ale myslím že bude ještě moc prostoru Vám o tom povědět víc.
A pamatujte si tohle:

Pěkný zbytek večera,
Vaše Vee :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 spinam spinam | Web | 10. února 2016 v 21:20 | Reagovat

Ahoj,
děkuju Ti za ukázání toho, že to jde - ta změna...
Je opravdu zvláštní, že jsem momentálně přesně někde v začátku Tvého článku ... - je mi naprosto mizerně - věčně mě opouštějí lidé a přestala jsem věřit v lásku..... Zrovna dnes, když jsem byla v práci se mi stala nějaká zvláštní věc...něco jako osvícení a celá ta ztracenost najednou zmizela a já mám takový dojem, že konečně vím, co s tím vším mám dělat....- kudy jít...
Taky se ráda ponořím do svých myšlenek - někdy tak, že i zapomenu vystoupit z autobusu....- jde to jen někdy, ale když se to stane a pak se z toho "probudím" - je to zvláštní pocit...někdy jsou ty myšlenky hrozné...ale jsou v tom vzpomínky, plány, minulost, přítomnost i budoucnost a všechno se spojí v jedno...a může to být až fascinující, co mozek dokáže vymyslet během pěti minut cesty v autobuse...
Máš to hezky napsané...a snad se jednou dostanu do nějakého žitelného stavu...:-)
Děkuji...

2 stastnavee stastnavee | E-mail | Web | 11. února 2016 v 12:23 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že si pochopila o co mi jde. Změna jde, ale jen když se chce a když máš kolem sebe ty, kteří tě v tom budou podporovat a pomůžou ti.
Tohle všechno je z mého života, něco, nad čím každým dnem přemýšlím.
Děkuju moc, za tvůj názor. Velice mě potěšil :))
Já děkuji :)
A věřím, že se ti podaří vše, jak si přeješ :)

3 spinam spinam | Web | 11. února 2016 v 20:07 | Reagovat

[2]: Jo - právě, že ti, kteří by pomohli jsou buď daleko, a nebo odešli úplně... Takže jsem se rozhodla, že se prostě "zachráním" sama - ono to půjde...a začne se i něco dít, jen to chce čas, ale už se na tom pracuje...:-)
Děkuju...! Taky přeju mnoho štěstí ve Tvém štěstí....:-)

4 stastnavee stastnavee | E-mail | Web | 12. února 2016 v 14:56 | Reagovat

[3]: Věřím, že se ti to povede :-) Držím palce ;-)
A děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama