Chyby. Bolest. Vzpomínky.

22. ledna 2016 v 23:08 | Vee |  Téma týdne

Chyby. Bolest. Vzpomínky.

Tahle tři slova se k sobě vážou asi nejvíc. Za chyby následuje bolest a za bolestí vzpomínky.

Tahle tři slova tady pro mě jsou už čtyři měsíce vkuse. Každý den mě pornásledují. Některé dny jsem na tom nejvyšším kopci, kde mě hřeje sluníčko, láska a štěstí. Ale stačí malá maličkost a ... A už jsem zase někde dole v chladném údolí. Stačí jedna malinká chybička, která třeba i není z mé strany, a je všechno zase ztracené.
Nikdy nepochopím, kolik je člověk schopen vydržet psychické bolesti za celý život. Každý to ovšem zvládá jinač, protože každý máme city individuální. Zvládáme situaci odlišně, někdo ji prožívá silně, někteří ji neřeší vůbec. Ovšem záleží i na tom, kolik člověk má empatie. Mě ji bylo naděleno docela hodně.
Někdo své problémy řeší, že si vezme tužku a papír, někteří zase, že vezmou hudební nástroj nebo zpívají, někteří sní kupu čokolády nebo cokoliv sladkého, někteří se sejdou s kamarády, někteří si poslechnou písničky, někteří chtějí být sami a někteří se jdou projít. Způsobů, kreré lidem pomáhají je opravdu hodně. Samozřejmě né každý se se svými problémy umí vypořádat tak, jak by sami chtěli.
Víte co mě mrzí nejvíce? Když někdo udělá chybu, nepřizná ji a ještě se ji nesnaží napravit. Jednoduše řečeno, vykašle se na to. Když vy se snažíte udělat pro odpuštění, pro opravení své chyby maximum, ale ten druhý ne. Proč jsou někteří takový? Copak nemají svědomí? Navíc.. v dnešní době je takových lidí opravdu hodně. Málokdy narazíte na někoho, kdo to má v hlavě opravdu srovnané. Za můj život jsem potkala jen čtyři lidi. Až na to, že jeden z nich mi hodněkrát ublížil, ale je typ člověka, že by mi mohl ublížit sebevíc nebo sebemíň a já ho i tak budu mít ráda. Nevím proč. Je to opravdu zvláštní.
Snažím se být šťastná, ale proč to i ta nejmenší chybička zničí. Bolí to...
Přeju si, aby lidi okolo mě byli šťastní. Myslím..Ne nemyslím.. Vím, že pro to dělám maximum. Už jsem mnohokrát byla úspěšná. Zahřívá mě pocit, když se usmějí a řeknou mi: "Mám te rád/a". Aaaaa! Ze tří slov, tolik pocitů.

Vaše Vee.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama